Formeras CRM Nedir

– Formeras CRM panelinize mobil, tablet, dizüstü veya masaüstü cihazlarınızdan kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

– CRM verilerinize internet bağlantınızın olduğu her yerden kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

– Çok hızlıdır. SPA (Single Page Application) altyapı desteği ile sayfanın tamamı yüklenmez. Sadece sizin ihtiyaç duyduğunuz bölümler yüklenir. Bu nedenle çok hızlıdır.

Formeras Kobi ve Kurumsal firmalara yönelik müşteri yönetim ve takip yazılımı olmak ile birlikte ön muhasebe konusunda da farklı çözümler sunan bir yazılımdır.

Formeras CRM yazlımı ile İç Haberler, Müşteri ve Tedarikçi Bilgileri, Kontak Bilgileri, Müşteri Aktiviteleri, Müşteri Şikayetleri, Teklif Bilgileri, Sipariş Bilgileri, Fatura ve Fatura Satırları Bilgileri, Mutabakat Bilgileri, Çalışan Görevleri, Dokümanlar, Ürün Bilgileri, Ürün Stok Bilgileri, Periyodik Bakım ve Arızalar, Satınalma Talepleri, Gelen-Giden Kargo Bilgileri, Tahsilat ve Gider Bilgileri, Çalışan İzinleri bilgilerini tutabilirsiniz.

Formeras Türkçe CRM personelinizin müşteri ile yaptığı tüm etkinlikleri telefon, ziyaret, e-posta gibi kayıt altına alınmasını, müşteriye ister stok kartından ister manuel giriş ile dakikalar içinde teklif oluşturmasını ve oluşturulan bu teklifi sistem üzerinde müşteriye mail veya whatsapp’tan göndermesini, müşteriden gelen uygunsuzlukları müşterinin kendi sayfasında yönetmenizi, detaylı müşteri ve personel durum raporu almanızı sağlayan bir yazılımdır.

Ön Muhasebe, Ekstra bir bedel ödeyerek muhasebesini takip etmek istemeyen firmalar için temel ön muhasebe işlemlerini yapacak, cari kayıt işleyebilecek, fatura kesip, gelir ve gider takibi yapabilecek bir yazılımdır.

E-Fatura, ister e-fatura mükellefi olun, ister olmayın; e-fatura kullanmak isterseniz formeras ile işiniz çok daha kolay. Formeras e-fatura servisi ile zaten entegredir.Sizin tek yapmanız gereken mali mührünüzü alıp sistemi aktif etmek sonrada faturalarınızı işlemek ve müşteriye göndermek.

Muhasebe Yazılım Entegrasyonu, Formeras ana sayfada ismi yayınlanan masaüstü muhasebe yazılımını mı kullanıyorsunuz? Dilerseniz Formeras sizin şirketinizde kullandığınız muhasebe yazılımınıza entegre olarak CRM de bulunan cari müşterilerinizin hesap hareketlerini, borç, alacak bilgilerini, kesilen faturaları, yapılan tahsilatları ve aldığı veriler ile şirketinin birçok raporunu sizin için cep telefonunuza kadar getirebilir.

Şirket içi Ajanda, Merak ettiğiniz an hangi tarihte şirkette neler olduğunu, Şirketinizde ki iş akışlarını, personelinizin gün içinde hangi işler ile uğraştığını, neler yaptığını, firmanıza kimin gelip hangi personeliniz ile görüştüğü, müşterilerinizden aldığınız şikayetleri, gün içinde nereden kargo gelip nereye kargo gönderildiğini, ne kadar fatura işlenip ne kadar tahsilat yapıldığı, şirketinizin yapması gereken ama geciken tahsilatları, hangi firmadan kaç adet faturanın tahsilatının geciktiği, şirketinizin en değerli firmaları, müşteri ciro raporları, müşteri bağımlılıkları, Şirketiniz ile çalışmayı bırakan firmaların listesi, kısaca şirketiniz ile ilgili tüm bilgiler burada.