01. Firmalar (Müşteriler, Tedarikçiler)

Müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi sisteme kolayca ekleyebilirsiniz. Müşteri veya tedarikçi adı, durum bilgileri gibi alanları tanımlayabilirsiniz.

02. Ürünler

Ürünler modülünde; işletmenizde ürettiğiniz ya da servis hizmeti verdiğiniz ürünlerin tanımlamasını yapabilirsiniz. Ürün grubu seçimi, ürün adı, ürün boyut seçimi, varsayılan teslimat süresi, ilgili ürün satış fiyat listesi ve ürün durumu gibi tanımlayabileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

03. Marketler

Ürünlerinizin tedarik edildiği marketleri ya da pazar yerlerini sisteme ekleyebilirsiniz. Market adı, durum bilgileri gibi alanları tanımlayabilirsiniz.

04. Referanslar

Siparişlerinize referanslar tanımlayabilirsiniz. Bu özellikle referanslarınızın sipariş hacmini kolaylıkla ölçebilirsiniz.

05. Siparişler

Siparişler modülünde; siparişlerinizi çalışanlarınız ya da bayilerinizin çalışanları oluşturabilmektedir. Bu özellik, şirketiniz ve tedarikçileriniz arasındaki iletişimi güçlendireceği gibi hataların da önüne geçmektedir.

Siparişlerinize; tedarikçi, sipariş tarihi, vade tarihi, not gibi alanları tanımlayabilirsiniz. Sipariş satırlarınıza ise ürün, market, kargo durumu, referans, miktar, fiyat ve not gibi alanları tanımlayabilirsiniz.

06. Dokümanlar

Sisteme herhangi bir dosyayı, dokümanı ilave edebilir ve çeşitli modüllerle bu dokümanları ilişkilendirebilirsiniz. Örneğin; tedarikçiniz tarafından gönderilen bir dosyayı ilgili tedarikçi siparişine kolayca ekleyebilirsiniz.

07. Ödemeler

Tedarikçilerinize yapacağınız ödemeleri sisteme ekleyebilirsiniz. Ödemelerinizi ekledikten sonra tedarikçilerinize ait bakiyeleri kolaylıkla görebilirsiniz.

08. Kullanıcılar ve Yetkiler

Kullanıcılar ve yetkiler modülünde; çalışanlarınıza ya da bayi çalışanlarınıza ait bilgileri tanımlayabilir ve gelişmiş yetki desteğiyle her bir kullanıcıya görüntüleme, oluşturma, düzenleme ve silme gibi yetkiler tanımlayabilir veya bu sayfalara erişimlerini kısıtlayabilirsiniz.

09. Raporlar

Raporlar modülünde; tedarikçi vade raporu, tedarikçi miktar raporu gibi çeşitli raporlar bulunmaktadır.

10. Ayarlar

Ayarlar modülünde; kargo durumları gibi çeşitli ayarlar bulunmaktadır.