Hakkımızda

Formeras Türkçe CRM, müşterilerine yenilikçi, özelleştirilebilir ve yüksek kaliteli yazılım çözümleri sunma misyonuyla 2012 yılından itibaren sahada geliştirilmeye başlandı ve 2015 yılında kuruldu.

Vizyonumuz

Dijital dönüşümü şekillendirecek vizyonla yola çıkarak, inovasyonu teşvik eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürdürülebilir çözümler sunan bir ekibiz. Müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak özgün ve özelleştirilebilir yazılım çözümleri tasarlamak için buradayız.

Çözümlerimiz

Müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Endüstri standartlarını aşan yazılım ürünleri ve hizmetleriyle müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun özelleştirilebilir yazılım çözümlerimizle, işinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Uluslararası standartlarda ve ülke dinamiklerine uygun, müşteri ilişkilerinin hızlı ve kolayca yönetilmesini sağlıyoruz. Bunun yanında müşterilerimizin muhasebe verilerini sistemimize entegre ederek görsellerle desteklenmiş anlamlı raporlar sunuyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Sadece bir yazılım şirketi olmanın ötesinde, topluma karşı sorumluluk taşıyan bir organizasyonuz. Sürdürülebilirlik ilkesiyle hareket ediyor, teknolojinin insan yaşamını olumlu yönde etkilemesine odaklanıyoruz.

Müşteri memnuniyeti, etik değerler ve sürekli yenilik ilkesiyle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizle tanışmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Renklerimiz

HEX: #0099FF  RGB: 0, 153, 255  CMYK: 70% 34% 0 0